Szukaj w serwisie:

ExpresOkna z nowym system okuć: Roto NX podnosi wydajność

Od początku swojego istnienia firma ExpresOkna stawia na okna i drzwi sprawdzonej, wysokiej jakości oraz krótkie terminy dostaw. „System okuć Roto NX daje nam do ręki nowe argumenty i podnosi wydajność produkcji” – twierdzi Sławomir Zajkowski, dyrektor zakładu w firmie ExpresOkna.

ExpresOkna z nowym system okuć: Roto NX podnosi wydajność Okna rozwierno-uchylne pochodzące od producenta z Bobrownik w południowej Polsce są wyposażone w okucia Roto NT od 2016 roku. Na początku 2018 roku firma ExpresOkna rozpoczęła wdrażanie pierwszych elementów z nowego systemu okuć rozwierno-uchylnych – Roto NX. „Komponenty takie jak nowa rozwórka ze zintegrowaną mikrowentylacją czy nowy zatrzask balkonowy sprawiają, że nasze okna są jeszcze bardziej atrakcyjne dla naszych klientów, wyjaśnia Sławomir Zajkowski. „Również nasi dealerzy są pod dużym wrażeniem jakości nowego okucia. Powłoka Roto Sil Level 6 oraz fakt, że Roto NX osiąga w badaniach trwałości klasę H3 to naprawdę mocne argumenty i powód do zadowolenia nie tylko dla nas. Dlatego rozważamy możliwość wprowadzenia na nasze okna 10-letniej gwarancji na niezawodność działania – podobnie jak Roto.”

Obietnica gwarancji

Co zrobić, by wprowadzenie chwytliwej marketingowo, 10-letniej gwarancji na okno zakończyło się powodzeniem, dyskutują eksperci ds. dystrybucji z ExpresOkna, przedstawiciele sieci sprzedaży oraz Roto. „Rozmawiamy wspólnie, w jaki sposób moglibyśmy tę obietnicę wysokiej jakości wykorzystać w materiałach reklamowych, na naszej stronie i w marketingu internetowym” – tłumaczy Sławomir Zajkowski. „Również w tej sprawie mamy Roto po swojej stronie, tak jak wcześniej przy przestawianiu produkcji na nowe okucia.”

Optymalizacja produkcji

Eksperci Roto Lean z Polski wspierali pracowników ExpresOkna w optymalizacji procesów, np. w kwestii dopasowania układu produkcji, stwierdza z uznaniem Sławomir Zajkowski. „Dane do sterowania maszyn były gotowe w odpowiednim momencie i bezproblemowo wgraliśmy je do systemu. Przeprowadziliśmy również serię szkoleń na temat produkcji okien z nowym okuciem Roto NX dla naszych pracowników na produkcji, z okuwaniem wzorcowym włącznie. Nawet szkolenia naszych handlowców udało się zorganizować w międzyczasie i przedstawić im najważniejsze argumenty sprzedażowe.”

Mocne argumenty

Jakie nowe funkcje chcieliby w pierwszej kolejności oferować sprzedawcy? „Przede wszystkim mikrowentylację zintegrowaną z rozwórce Roto NX i fakt, że okno wyposażone w te okucia jest ‘smart-home-ready’; to będą w najbliższych miesiącach aktualne tematy” – wyjaśnia dyrektor Zajkowski. „Dla okien przeznaczonych na eksport, sprawdzamy kwestię okien uchylnych w klasie RC 2. Dzięki okuciom Roto NX firma ExpresOkna dostała długą listę ciekawych tematów marketingowych. Cała dyrekcja dużo sobie obiecuje po przestawieniu produkcji na system okuć, który naszym zdaniem faktycznie ‘ponownie wyznacza kierunki rozwoju’”.

Wydajność w wersji turbo

A korzyści w produkcji? „Są ogromne”, potwierdza dyrektor zakładu. „Roto NX to dla mnie ‘wydajność w wersji turbo’. Podam tylko jeden przykład: nowe wsporniki rozwórki Roto NX umożliwiają montaż zlicowany ze skrzydłem. Dzięki temu powstaje dodatkowe miejsce np. na naświetla. Wsporniki rozwórki i wsporniki zawiasu dolnego można stosować jako lewe i prawe. Redukuje to liczbę artykułów w magazynie i nakłady na administrowanie bazami danych”.

ExpresOkna z nowym system okuć: Roto NX podnosi wydajność

Czy z punktu widzenia praktyka Roto NX to „Zawsze trafny wybór”? Dyrektor Zajkowski potwierdza: „Dla każdego producenta, który chce budować swoją przewagę na jakości, szybkości i bardzo dobrym stosunku ceny do jakości, z całą pewnością.”

 

źródło: Roto Frank Okucia Budowlane

 
Najnowsze publikacje
Wymiana drzwi zewnętrznych
 • Wymiana drzwi zewnętrznych
 • Nowa rolka ryglująca V w systemie Roto NX: mały element, wielkie możliwości
 • Głosem, mailem czy SMS-em? A jak Ty otworzysz swoją bramę
 • Okna do domu w stylu industrialnym
 • Bezpieczny powrót ze szkoły – drzwi nie tylko na klucz
 • Reklama

  Rozmowa z Pawłem Bielakiem, Prezesem Zarządu Vetrex
 • Rozmowa z Pawłem Bielakiem, Prezesem Zarządu Vetrex
 • REVEAL – backstage, czyli jak powstał nowy, rewolucyjny produkt OknoPlus
 • Budynki mieszkalne coraz bardziej zielone Tomasz Szlązak, Prezes Zarządu Polskich Domów Drewnianych S.A.
 • Okna Premium stały się standardem
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w maju 2020 roku
– analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w maju 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w kwietniu 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w lutym 2020 roku – analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w listopadzie 2019 – analiza PSB
 • Do polskich okien i drzwi puka spowolnienie
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2020 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.