Szukaj w serwisie:

Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma

Rokrocznie, od 2009 roku, Redakcja Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita przyznaje wyróżnienie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

Dobra Marka 2019 dla Invado w kategorii Drzwi wewnętrzne

W tym roku po raz dziesiąty zostały w ramach Programu przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.


Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, RenomaMarka INVADO została w tych badaniach bardzo wysoko oceniona, dlatego Organizatorzy Programu przyznali jej tytuł Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Drzwi wewnętrzne.
Wyróżnienie to  - piszą w uzasadnieniu Organizatorzy - jest doskonałą formą podkreślenia statusu marki będącej liderem w swojej branży, potwierdza najwyższą jakość produktu, a także świadczy o zaufaniu odbiorców i renomie brandu.


Marka Dekady

W związku z obchodzonym w tym roku jubileuszem Programu Organizatorzy przygotowali wyróżnienie specjalne – Markę Dekady
„Tytuł ten wskazuje te brandy – wypowiadają się organizatorzy Plebiscytu - które w naszym zestawieniu w okresie 2009-2019 pojawiały się regularnie, potwierdzając tym samym z jednej strony ugruntowaną pozycję rynkową i systematycznie rosnącą rozpoznawalność, a z drugiej - najwyższą jakość produktów.

Ostatnie lata to dla naszej gospodarki czas wielu dynamicznych zmian, reform i przekształceń – tytuł Marki Dekady jest więc niezbitym dowodem na to, że nagrodzone marki, otrzymując wysokie oceny w ciągu kolejnych edycji, potwierdziły tym samym swoją wyjątkowość – dodają”.

Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma„Z ogromną przyjemnością informujemy, że decyzją Organizatorów Programu w gronie Marek Dekady znalazła się także marka INVADO. To sukces nie tylko samego brandu, który od wielu lat jest regularnie nagradzany, ale przede wszystkim Osób, które na przestrzeni tych lat tworzyły go i rozwijały.  Ten tytuł to również potwierdzenie zaufania, jakim darzą markę INVADO konsumenci, którzy wielokrotnie wskazali ją jako godną zaufania” – podkreślają Organizatorzy.

 

źródło: Invado

 
OKNO 3/2019
 • OKNO 3/2019
 • Szybka i profesjonalna wymiana okien
 • Nice Core – domowe centrum zarządzania automatyką
 • Nowoczesna technika wklejania szyb w okna i drzwi rozwiązaniem na plagę włamań
 • Dobór napędów do okien online
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Nowa ustawa o zatorach płatniczych – lepsza ochrona MŚP
 • VELUX najlepszym partnerem w biznesie
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.