Szukaj w serwisie:

W służbie komfortu i skuteczności

Każdy właściciel auta przyzna, że posiadanie własnego garażu to wielkie udogodnienie. Pewna ochrona i bezpieczeństwo pojazdu zabezpieczonego pancerną brama garażową, to coś co pozwala spokojniej zasnąć, bez zmartwień związanych z kradzieżą lub uszkodzeniem.

W służbie komfortu i skuteczności

Jeszcze większym usprawnieniem jest wyposażenie masywnej bramy w asystenta, który otworzy ją za nas. Lokaj dostępny na pstryknięcie palca, to teraz luksus nie tylko dla wybranych. Współczesny rozwój automatyzacji spowodował, że zamontowanie siłownika wykonującego tę prostą czynność za nas jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Na pstryknięcie palca

Wygoda i bezpieczeństwo to najważniejsze wartości, którymi kierujemy się przy wyborze większości służących nam urządzeń automatycznych. Producenci dostrzegając, co liczy się dla konsumenta, skupiają się na rozwijaniu technologii, które zadbają o ich ochronę i komfort użytkowania. Jednym z takich rozwiązań jest system U-CONTROL opracowany przez producenta systemów automatyzacji do bram BFT.  – Dostrzegamy, że dzisiejszy użytkownik oczekuje pełnej kontroli w zasięgu dłoni zawsze i wszędzie. Nasz system pozwala na bezpieczne sterowanie automatyką domową za pomocą smartfona lub tableta z dowolnego miejsca –  wyjaśnia Andrzej Trojanowski, Dyrektor Generalny BFT Polska.

Dyskretna pomoc

Dobry kamerdyner to nie tylko taki, który jest gotów służyć zawsze i wszędzie. Powinien być również dyskretny i wręcz „niewidzialny”. Dlatego też estetyczny wygląd, kompaktowy kształt i niezawodna technologia, to idealny zestaw cech opisujących automatykę, która nie rzucając się w oczy wykonuje swoje zadanie. – Dobrym przykładem jest TIZIANO, siłownik  o grubości zaledwie 13 cm i mocy uciągu do 60kg, który da sobie radę w każdych warunkach architektonicznych – dodaje Andrzej Trojanowski. Napęd TIZIANO przeznaczony jest dla częstotliwości 20 cykli na dobę, tak więc wpisuje się w tryb pracy przeciętnego garażu przy domu jednorodzinnym. Siłownik posiada zintegrowaną centralę sterującą VENERE, która umożliwia obsługę jednego siłownika elektromechanicznego, zasilanego napięciem 24 V DC o mocy do 300 W. Ponadto, dzięki niewielkim rozmiarom nie zakłóca estetyki pomieszczenia czy drzwi, równocześnie pozostając niezauważonym służy użytkownikowi.

Doskonały duet

Odpowiednio dobrane środki zabezpieczające nasz pojazd, takie jak brama czy jej automatyka będą służyć przez wiele lat. Warto dobrze zastanowić się nad ich wyborem, skupiając się nie tylko na parametrach oferowanych produktów, ale również na doświadczeniu i renomie producentów. Na rynku takich firm jest wiele.  Postępujący proces automatyzacji oraz stale rosnące oczekiwania konsumentów wpływają na nieprzerwaną walkę producentów w oferowaniu coraz to nowocześniejszych rozwiązań. Trudno sobie wyobrazić lepszy sposób na sprostanie wymaganiom rynku, niż współpraca dwóch autorytetów w swoich branżach. – Taka kooperacja niesie korzyści przede wszystkim klientom. Dostarczanie im nowej jakości i uzupełniającej się funkcjonalności kompatybilnych produktów to dla nas bardzo ważne. Tym bardziej cieszymy się na współpracę od kilku lat z marką GERDA, producentem bram garażowych, z którymi nasze siłowniki, takie jak wspomniany TIZIANO, pracują doskonale – komentuje Andrzej Trojanowski, Dyrektor Generalny BFT.

- Taka współpraca przynosi owocne efekty, które wielu naszym Klientom służą podczas zmagań z codziennością. Traktujemy ją jako niepowtarzalną okazję, by wspólnymi siłami wraz z firmą BFT Polska tworzyć jeszcze lepsze projekty dla milionom użytkowników – dodaje Robert Witerski, Kierownik ds. Produktu w Dziale Bram w firmie Gerda

Krok ku przyszłości

Połączenie wyspecjalizowanej wiedzy oraz doświadczeń dwóch różnych producentów, ułatwia stworzenie niepowtarzalnych produktów, których powstanie byłoby często niemożliwe bez wspólnego wkładu i zaangażowania. Nie dziwi więc fakt, że przedsiębiorstwa coraz chętniej zmierzając ku rozwojowi, nawiązując współpracę z innymi producentami elementów kompatybilnych z ich produktem. Taka synergia sprzyja pozyskaniu wiedzy i informacji, co przekłada się na wzrost konkurencyjności oraz rozwój technologii połączonych ze sobą podmiotów.

 

źródło: BFT Polska

 
Hörmann wyposaża największe centra logistyczne
 • Hörmann wyposaża największe centra logistyczne
 • Nowa ustawa o zatorach płatniczych – lepsza ochrona MŚP
 • Bezpieczeństwo pod kontrolą
 • KRISPOL rewolucjonizuje system zamawiania okien aluminiowych i zacieśnia współpracę z ALUPROF w zakresie rozwiązań HOME
 • Okna do domu w stylu rustykalnym
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Nowa ustawa o zatorach płatniczych – lepsza ochrona MŚP
 • VELUX najlepszym partnerem w biznesie
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.