Szukaj w serwisie:

Uni_Link łączy, steruje i ułatwia produkcję

Coraz trudniejszy rynek pracownika, nieustanna walka o wydajność, coraz większe wymagania klientów oraz olbrzymia różnorodność stosowanych rozwiązań, zmuszają producentów do automatyzacji produkcji, której już nie da się ominąć czy odłożyć na później.

Uni_Link jest niezależną platformą przeznaczoną dla producentów okien, drzwi i fasad opartej na profilach aluminiowych i stalowych. Jego główną i niewątpliwą zaletą jest współpraca z niemal wszystkimi programami konstrukcyjnymi dostępnymi na rynku takimi jak: Schuco, Wicona oraz programami z rodziny LiczOkno:  Aluprof, Aliplast, Blyweert, Ponzio, ReynaersUni_Link potrafi importować  z tych programów spływające zamówienia od klientów i wygenerować z nich  listę cieć na piłę i komplet obróbek  do dowolnej obrabiarki   CNC. Produkcja setek zamówień sprowadza się do kilku kliknięć!

Dla klientów używających do tworzenia konstrukcji programu Autodesk Inventor oferujemy Konwerter_STEP_File, który umożliwia automatyczne utworzenie w Uni_Link gotowej do eksportu  zoptymalizowanej listy cieć wraz z kompletem obróbek i wysłanie ich do maszyn.

Uni_Link łączy, steruje i ułatwia produkcję

I co jest ważne: Przy wyborze Uni_Link  producent  nie musi wdrażać nowego oprogramowania, pozbywając się użytkowanych programów konstrukcyjno - kalkulacyjnych na których dotychczas pracownicy pracowali latami.  My nic nie zmieniamy. My ulepszamy i modernizujemy produkcję.

Dla pozostałych producentów produkujących powtarzalne elementy oparte na   profilach oferujemy własny program konstrukcyjny Product_Builder.  Program ten obsługuje powtarzalną produkcję nietypowych   drzwi, okien, świetlików,  ogrodów zimowych, balustrad, balkonów, bram, elementów nadwozi samochodowych itd. Product­_Builder spływające  zamówienia (także otrzymane za pośrednictwem własnej witryny internetowej)   przesyła za pośrednictwem programu  Uni_Link do pił  i obrabiarek CNC.

Dotychczasowi klienci chwalą sobie prostotę w obsłudze oprogramowania, jego funkcjonalność oraz fakt, iż za oprogramowanie płaci się raz - przy jego zakupie.

źródło: Unilink Poland ul. Kaliska 6, 62-300 Września, Tel. +48 61 640 24 23 gsm: 728-247-889, www.unilink.be     mail: c.bachorz@unilink.be

 

OKNO 2/2018

 
Hörmann wyposaża największe centra logistyczne
 • Hörmann wyposaża największe centra logistyczne
 • Nowa ustawa o zatorach płatniczych – lepsza ochrona MŚP
 • Bezpieczeństwo pod kontrolą
 • KRISPOL rewolucjonizuje system zamawiania okien aluminiowych i zacieśnia współpracę z ALUPROF w zakresie rozwiązań HOME
 • Okna do domu w stylu rustykalnym
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Nowa ustawa o zatorach płatniczych – lepsza ochrona MŚP
 • VELUX najlepszym partnerem w biznesie
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.