Szukaj w serwisie:

Pierwsze okna z ukryta klamką marki WICONA już na rynku

WICONA, jeden z czołowych dostawców systemów aluminiowych przeznaczonych do   zrównoważonego budownictwa wprowadza na rynek pierwsze okna z ukrytą klamką. Premiera okna miała miejsce w czasie konferencji prasowej z okazji 70lecia marki 24 października w Warszawie.

Wysokie parametry techniczne, więcej światła, komfort i jednorodny wygląd, charakteryzują najnowszą propozycje produktową marki WICONA. Okna WICLIN 75 MAX z ukrytą klamką to pierwsze takie rozwiązanie na rynku.

Unikalna forma i wydajność

WICONA oferuje całkowicie nowy, dopasowany do potrzeb klienta typ otwierania z innowacyjną technologią uszczelniania drzwi i okien. Umożliwia ona łatwą obsługę przy minimalnym wysiłku. Dzięki temu okna i drzwi charakteryzują się doskonałą odpornością na warunki atmosferyczne, bez negatywnego wpływu na ich funkcjonalność i wzornictwo. Rozwiązanie to uzyskuje optymalne parametry nawet przy niestandardowych wymiarach.

„Obniżone wartości współczynnika przenikania ciepła U profili, w połączeniu ze zintegrowaną szybą, pozwalają uzyskać najlepsze właściwości izolacyjne kompletnego przeszklenia. Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu życia w domach oraz biurach przyszłości, co oznacza, że ich parametry przekraczają normy wymagane obecnie na rynku. Charakteryzują się również wysokim stopniem izolacji akustycznej, co jest obecnie wyjątkowo istotne, zważywszy na poziom hałasu w miastach – mówi Piotr Komala Dyrektor Handlowy Hydro Building Systems Poland

Maksymalizacja przestrzeni

Bez względu na przeznaczenie budynku, wykorzystanie światła wpływa na komfort pracy i odpoczynku, pomaga redukować koszty energii. Technologia WICLINE 75 MAX w porównaniu do konwencjonalnych serii okien uzyskuje nawet do 56% więcej przezroczystej powierzchni przy zachowaniu parametrów przepuszczalności ciepła na poziomie wymagań okien energooszczędnych. Jest to zasługa smukłych profili, które pozwalają zmaksymalizować szklaną powierzchnie okna.

Prestiżowe wzornictwo

Ukryte zawiasy i okucia na WICLINE 75 MAX nie ingerują w strukturę okna, co zwiększa jego estetykę . Nowa, innowacyjna klamka okienna jest ukryta w skrzydle, a tym samym przyczynia się do jednorodnego wyglądu. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony dzięki możliwości malowania klamki w kolorze ramy okna

Innowacyjna koncepcja ukrytej klamki w oknach WICLINE 75 MAX uzyskała uznanie międzynarodowych jurorów konkursu iF DESIGN AWARD 2018 oraz nagrody Red Dot Design Award 2018.

Pierwsze okna z ukryta klamką marki WICONA już na rynkuPierwsze okna z ukryta klamką marki WICONA już na rynku

 

                 Okna WICLINE 75 MAX z ukrytą klamką

 

Zrównoważona architektura przyszłości

WICONA od lat łączy trendy i technologie w jednym systemie. Nowy system okien WICLINE 75 MAX odpowiada temu motywowi, będąc wyrazem nowoczesnej architektury.

WICLINE 75 MAX spełnia koncepcję zrównoważonego rozwoju. Do procesu produkcji profili okiennych wykorzystywane jest w większości aluminium z recyklingu - certyfikowana przez "DNV GL Business Assurance (Norwegia) AS".

 

źródło: WICONA

 
Automatyka okienna z BDT-Advanced
 • Automatyka okienna z BDT-Advanced
 • Otwieraj drzwi i okna za pomocą inteligentnego głośnika Google
 • Idealna temperatura wewnątrz - czyli jak zadbać o klimat w domu
 • Okna NorskStil – skandynawska jakość od OknoPlus
 • Wnętrza w bieli i czerni, czyli aranżacyjne klasyki
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Z myślą o klientach
Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Jakość nie do przebicia - rozmowa z Grzegorzem Sołtysem, dyrektorem oddziału Vetrotech Saint Gobain
 • Elastyczność, innowacje, doskonały serwis - rozmowa z Januszem Pacudą, Dyrektorem firmy PREZ-MET
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
  -->