Szukaj w serwisie:

Bezpieczeństwo, szybkość i stabilność - LogiKal® 11.2

Na tegorocznych targach Fensterbau Frontale firma ORGADATA, dostawca aplikacji do projektowania ślusarki i fasad z aluminium, zaintrygował najnowszym oprogramowaniem LogiKal® 11.2. Program w nowej wersji zaskoczył eksplozją pomysłów, wśród których znalazły się takie, które usprawniły aktualne narzędzie, jak i zupełnie nowe funkcje. Przedstawiając i promując kompleksowe rozwiązania w zakresie organizacji procesu projektowania, wyceny i produkcji konstrukcji aluminiowych, ORGADATA po raz kolejny udowodniła, że inwestycja w innowacje to najlepsza droga do sukcesu. – Wysoka frekwencja na naszym stoisku pokazała, że popyt na innowacyjne rozwiązania w oprogramowaniu do konstrukcji okien, drzwi i fasad z aluminium stale wzrasta. – mówi nam Mariusz Megier, Dyrektor Zarządzający ORGADATA w Polsce.

Bezpieczeństwo, szybkość i stabilność - LogiKal® 11.2Bezpieczeństwo, szybkość i stabilność - LogiKal® 11.2

Bezpieczeństwo, szybkość i stabilność – to trzy kluczowe obszary, na których ORGADATA skupiła swą uwagę, prezentując najnowszą wersję programu LogiKal®. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prowadzone na żywo pokazy szerokich możliwości programu, jednak trzeba przyznać, że show skradły pokazy nowej technologii, jaką jest LogiKal® MES! Za najbardziej trafny opis, można uznać, że jest to narzędzie do kontroli i cyfryzacji procesu produkcji. Jego zaawansowane możliwości bez wątpienia zrewolucjonizują pracę w zakładach produkcyjnych. Na uwagę z pewnością zasługuje aplikacja, która przekaże wszelkie informacje z procesu produkcji, bezpośrednio na smartphone’a. Dzięki temu użytkownicy programu LogiKal®, będą mieli mobilny wgląd w proces produkcji, nie będąc nawet w obrębie firmy! Z pewnością ukłonem w stronę wygody i bezpieczeństwa jest wprowadzenie nowych funkcjonalności dla Zakładowej Kontroli Produkcji (ZKP), ponieważ wdrożone zostały specjalne rozwiązania, dzięki którym ZKP odbywa się praktycznie bezobsługowo. Czas to pieniądz – wszyscy to wiemy i wszyscy chcemy ten czas oszczędzać – i tu znów ORGADATA wyszła naprzeciw potrzebom producentów, dzięki LogiKal® MES. Narzędzie to bowiem zapewnia raporty, w których zawiera się szczegółowa informacja, ile poszczególne etapy produkcji pochłaniają czasu. Dzięki temu producenci będą mogli zaobserwować czy czasy produkcji, które założyli, faktycznie odpowiadają rzeczywistości. Jedną z nowości, która otwiera zupełnie nowe możliwości, jest rozszerzenie zakresu pracy programu LogiKal® z aluminium i stali, również do PVC, a skąd inąd wiemy, że na tę możliwość użytkownicy programu LogiKal® czekali z zapartym tchem. Warto również zwrócić uwagę na rozszerzony zakres konfiguratorów, dzięki którym producenci mają możliwość zintegrowania komponentów od dostawców z własnymi elementami w programie LogiKal®, według najnowszych standardów.

Do tradycji norymberskiego targowania weszło przyjęcie organizowane przez firmę ORGADATA. Po zakończeniu dnia targowego na stoisku firmy spotykają się jej partnerzy i klienci z całej Europy. Nie inaczej było w tym roku, gdy na imprezie pojawiły się tłumy gości, tworząc doskonałą atmosferę do rozmów i dobrej zabawy. Wśród gości nie zabrakło także klientów i partnerów z Polski, co świadczy o niewątpliwie mocnej pozycji firmy ORGADATA w Polsce.

 

źródło: Orgadata

OKNO 1/2018

 
Najnowsze publikacje
Okna Premium stały się standardem
 • Okna Premium stały się standardem
 • Podwójna ochrona przeciwwłamaniowa, czyli zamek GU-SECURY Automatic-DR
 • Kostka w nowej odsłonie
 • Na targach FENSTERBAU FRONTALE firma ISO-CHEMIE prezentuje nowe narzędzia online oraz produkty w zakresie fug budowlanych BAUFUGE 4.0
 • Jak wybrać okno do kuchni lub łazienki
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Okna Premium stały się standardem
 • Okna Premium stały się standardem
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w listopadzie 2019 
– analiza PSB
 • Zmiany cen materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu w listopadzie 2019 – analiza PSB
 • Do polskich okien i drzwi puka spowolnienie
 • Podatek estoński – pomysł Fundacji Pomyśl o Przyszłości planem działania Rządu
 • Budownictwo po raz kolejny znalazło się pod lupą ekspertów - branża przeżywa boom ale grozi jej kryzys
 • Nowa ustawa o zatorach płatniczych – lepsza ochrona MŚP
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2020 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.