oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

Przystąp do Ligii Mistrzów branży okiennej

Jeżeli porównać branżę okienno-drzwiową do piłki nożnej, firma EKO-OKNA S.A. to drużyna grająca w Lidze Mistrzów. Co istotne, w dziale sprzedaży spółki z Kornic okienko transferowe otwarte jest cały czas. Szczególnie poszukiwane są osoby posługujące się językiem włoskim, francuskim, holenderskim i niemieckim. Każdy nowo zatrudniony rozwinie swoje umiejętności pod okiem profesjonalnego sztabu szkoleniowego. Kariera w dynamicznie rozwijającym się zespole stoi otworem!

Przystąp do Ligii Mistrzów branży okiennej

Firma EKO-OKNA S.A. już od 20 lat zdobywa mistrzowskie tytuły. Na swoim koncie ma m.in. takie nagrody jak Gepardy Biznesu, Lider HR, Odpowiedzialny Pracodawca. Spółka jest największym pod względem obrotu producentem okien w Polsce, a zarazem znajduje się w światowej czołówce firm z branży okiennej. Producent nie spoczywa na laurach i wciąż się rozwija, stąd pracujący dla niej łowcy talentów wciąż szukają nowych gwiazd  do coraz liczniejszej drużyny. Firma nieustannie prowadzi nabór osób, które odpowiedzialne będą za relacje z klientami. Preferowani są „rozgrywający” ze znajomością języka włoskiego, francuskiego, holenderskiego i niemieckiego. Językowcy mogą znaleźć się również w ekipie windykacji, transportu i serwisu.

Licząca ponad 300 osób drużyna handlowców pracuje na arenie międzynarodowej: specjalizuje się w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z odbiorcami polskimi i zagranicznymi. Językowcy zajmują się wyceną stolarki, jak również poszukiwaniem nowych możliwości jej zbycia.

Od samego początku ich kariery w zespole firmy EKO-OKNA, mogą liczyć na wsparcie doświadczonych szkoleniowców. To pod ich okiem zdobywają, a następnie doskonalą wiedzę na temat spektrum działania producenta, czyli okien, drzwi, rolet i bram tworzonych z najwyższej jakości komponentów. Zdobyty w ten sposób bank informacji pozwala pozyskiwać coraz większą liczbę zleceń. 

Nowo zatrudnieni poznają także sposoby skutecznej współpracy z trenerem działu sprzedaży i doświadczonymi członkami zespołu. Osoby, które dołączą do teamu firmy EKO-OKNA udoskonalą swoją znajomość języka, poznają tajniki pracy na danym stanowisku oraz wezmą udział w ciekawych projektach. Członkowie drużyny nauczą się taktycznych podań, doszlifują drybling i opanują najważniejsze umiejętności związane z zajmowaną przez nich pozycją na tym wyjątkowym boisku branżowym. Dzięki temu przyczynią się do rozwoju całego klubu, a przy tym zyskają coraz większe profity. Ich wynagrodzenia z miesiąca na miesiąc mogą być coraz większe. Średnia stawka miesięczna po roku od znalezienia się w drużynie działu sprzedaży to 5790 zł brutto.

Dodatkowo każdy, kto chciałaby jeszcze poprawić swoją kondycję, będzie mieć do dyspozycji kartę Multisport oraz możliwość uczestnictwa w rozgrywkach innych drużyn sportowych. Zawodnicy mogą liczyć również na prywatną opiekę medyczną. Ponadto, na pociechy klubowiczów czeka pakiet dla noworodka, paczki na święta oraz żłobek partnerski. Transport do siedziby klubu także jest zapewniony - odbywa się przy pomocy nowoczesnych autobusów i busów.

Główna murawa zagranicznych spotkań znajduje się w Kornicach. Jednak do dyspozycji kandydatów są także obiekty we Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Bielsko-Białej i Rybniku.

Każdy, kto zechce wstrzelić się w okno swojej kariery i dołączyć do Ligi Mistrzów branży okienno-drzwiowej może przesłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres rekrutacja@ekookna.pl​ lub zadzwonić pod numer telefonu +48 799 036 458.

 

źródło: Eko-Okna

Zobacz również...

 
Dlaczego wybieramy dobre okna z PCV
 • Dlaczego wybieramy dobre okna z PCV
 • Ciepłe ogrody zimowe w systemie drewno-aluminium
 • Stolarka aluminiowa czy PVC? Poznaj zalety obu rozwiązań
 • Na straży komfortu termicznego – ciepłe okna, drzwi i ściany
 • Trendy w aranżacji wnętrz, czyli modne drzwi w mieszkaniu
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Z myślą o klientach
Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Jakość nie do przebicia - rozmowa z Grzegorzem Sołtysem, dyrektorem oddziału Vetrotech Saint Gobain
 • Elastyczność, innowacje, doskonały serwis - rozmowa z Januszem Pacudą, Dyrektorem firmy PREZ-MET
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   
  galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby    polityka prywatności

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2018 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.