Szukaj w serwisie:

SAPA Pofile Academy

Ostatnie dziesięciolecie śmiało moglibyśmy nazwać dekadą aluminium. Ten uniwersalny metal obecny jest dziś w niemal każdej dziedzinie przemysłu, stopniowo zastępując inne materiały. Dostrzegając potrzebę poszerzania wiedzy na temat aluminiowych rozwiązań, Sapa prowadzi cykl szkoleń edukacyjnych dedykowanych projektantom, inżynierom i specjalistom ds. rozwoju produktu.

SAPA Pofile AcademySzkolenia Profile Academy to unikalne forum wymiany wiedzy i doświadczeń. W trakcie dwudniowych sesji szkoleniowych eksperci Sapa wraz z technologami prowadzą zaawansowany kurs demonstrujący szeroki wachlarz możliwości, jakie stwarza aluminium, przekazując uczestnikom wiedzę o właściwościach materiału i jego zastosowaniach, możliwościach technologicznych oraz metodach produkcji.

- Globalny koncern Sapa opracował koncepcję szkoleń Profile Academy już 1994 roku,  w odpowiedzi na realną potrzebę i popyt na informację o możliwościach i ograniczeniach związanych z aluminium, zarówno w zakresie wzornictwa, jak i prac inżynieryjnych – mówi Sebastian Szymański, Kierownik Działu Wsparcia Technicznego Sprzedaży z firmy Sapa Aluminium. – Naszym zdaniem, współczesne szkolnictwo wyższe nadal nie poświęca odpowiedniej uwagi rozwiązaniom aluminiowym. Dlatego dwa razy do roku organizujemy dla naszych klientów bezpłatne szkolenia w Chrzanowie i Trzciance.

SAPA Pofile AcademySzkolenie podzielone jest na część teoretyczną, w czasie której odbywają się wykłady, oraz część praktyczną, gdzie kursanci na własnej skórze mogą przekonać się jak przeprojektowane profile aluminiowe służą optymalizacji ekonomiczno-produkcyjnej, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności. Atutem Profile Academy są ćwiczenia z oceny jakości powierzchni profili, a także projektowania i symulacji komputerowych. Dodatkową atrakcją jest wizyta na poszczególnych wydziałach produkcyjnych Sapa. Delegaci biorący udział w szkoleniach Profile Academy chwalą wysoki poziom merytoryczny przekazywanych informacji oraz łatwość ich praktycznego wykorzystania.

SAPA Pofile AcademyNacisk na umiejętności praktyczne potwierdza fakt, że szkolenia prowadzone są przez pracowników reprezentujących wszystkie działy produkcyjne i techniczne firmy. - Naszym celem jest przekazanie osobom zaangażowanym w projektowanie, w jaki sposób profile aluminiowe mogą stanowić lepsze rozwiązanie dla ich produktów. Dostarczamy wiedzę, za pomocą której uczestnicy mogą stworzyć optymalne rozwiązania, a przez to zyskać przewagę konkurencyjną – opowiada Katarzyna Piekarska - Dyrektor Sprzedaży Sapa Aluminium. 

Szkolenia Profile Academy organizowane są dla klientów firmy Sapa będących przedstawicielami różnych dziedzin przemysłu, od elektroniki przez automotive, aż po branżę budowlaną. 

 

źródło: Sapa Aluminium

 
 • Smukłe profile zaprojektowane z myślą o przestronnych wnętrzach
 • Jednoosobowy dom – przestrzeń bez granic
 • Ciepły dom – jak zadbać o komfort termiczny
 • Realizacja Deceuninck - hotel Královka w Górach Izerskich
 • Świat nie musi już być na niebiesko
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Okna w remoncie – potencjał rynku wtórnego
 • Polski tygrys eksportowy na szczycie! Czy mamy szansę stać się również tygrysem w produkcji stolarki budowlanej w UE?
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • VELUX najlepszym partnerem w biznesie
 • VELUX najlepszym partnerem w biznesie
 • Strefa partnera:

   
   

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2019 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.