galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby  


Brązowe Godło Jakości QI dla ALUPROFU

Brązowe Godło Jakości QI dla ALUPROFU
Aluprof został nominowany do Forum Jakości Quality International i uhonorowany Brązowym Godłem Jakości QI za system zarządzania. To dla firmy bardzo ważne wyróżnienie gdyż konkurs ma za zadanie wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się wysoką dbałością o jakość oferowanych produktów i usług.

Forum Jakości Quality International jest przedsięwzięciem, skierowanym do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub/i systemu zarządzania. Organizatorzy stawiają przed sobą zadanie ukazania potencjału polskiego rynku i stymulowanie tworzenia nowych wzorów jego jakościowego rozwoju. Jednak głównym celem Forum jest zwiększanie konkurencyjności na rynkach europejskich i światowych polskich instytucji, producentów i usługodawców, a przede wszystkim wytwarzanych przez nich wyrobów i usług o najwyższych parametrach jakościowych. Patronat nad Forum Jakości Quality International, którego organizatorem jest redakcja Forum Biznesu w Gazecie Prawnej, sprawują: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 9000 i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Już po raz drugi firma Aluprof znalazła się w gronie laureatów programu EU Standard. Aluprof został doceniony ze względu na osiągnięcie wysokiego, ustabilizowanego poziomu jakości we wszystkich sferach działalności, produktu, usług, a także relacji B2B. Kapituła Programu EU STANDARD szczególnie doceniła inwestycje w jakość i innowacyjność.
 
Niedrogi sposób  na modernizację garażu
  • Niedrogi sposób na modernizację garażu
  • Odkryj biel na nowo - Drzwi Opera marki CAL
  • Tradycyjnie i stylowo
  • Wybieramy drzwi na taras
  • Nowość! Drzwi przesuwne Schüco ThermoSlide – najcieplejsze w swojej klasie!
  • Drzwi  w ekspresie!
  • Drzwi w ekspresie!
  • Aluminium bez dopłaty
  • energeto®
    okna modyfikowane energetycznie
  • Nowy produkt w ofercie ANWIS
  • Hörmann - nowe produkty na jubileusz
  • ANWIS po raz trzeci i podwójnie...
  • ANWIS po raz trzeci i podwójnie...
  • Stolbud Włoszczowa z Certyfikatem „CQ-ITB”
  • DRUTEX S.A.- ponownie wśród Liderów
  • Brązowe Godło Jakości QI dla ALUPROFU
  • Schüco wielokrotnie nagradzane





  • Czy wybierając dziś okna do swojego mieszkania lub domu, wybrałbyś okna
    drewniane
    PVC
    aluminiowe
     
    projekt i wykonanie: Jacek Kraska Copyright 1994-2008 Bud-Media Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.