oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

Drzwi do zadań specjalnych

Wygoda, estetyka i funkcjonalność – to właśnie tymi kryteriami często kierujemy się podczas wyposażania domu. Jednym z elementów, które spełniają je wszystkie mogą być też drzwi. W stylowy, a jednocześnie praktyczny sposób dopełnią wnętrze, wprowadzając do aranżacji wiele ciekawych i korzystnych rozwiązań, które będą ułatwiać użytkowanie domowej przestrzeni.

Drzwi do zadań specjalnychAby przed wyjściem z domu nie zapomnieć o najważniejszych sprawach, warto je sobie zapisać… na drzwiach. Czarna tablica magnetyczna na skrzydłach Porta VERTE HOME to niebanalny sposób nie tylko ze względu na jego użyteczność, ale także walory designerskie. Drzwi podkreślą oryginalny styl przedpokoju oraz wkomponują się w pełną lekkości i świeżości nowoczesną aranżację.

Drzwi do zadań specjalnychPokój dziecka to miejsce, w którym wszelkie udogodnienia w zakresie utrzymania porządku wychodzą na pierwszy plan. Gdy zabawkom i przedmiotom, które chcemy mieć pod ręką, brakuje już miejsca w szafkach, można je umieścić w kieszonkach czy na wieszakach zamocowanych na powierzchni drzwi SMART. System śrub umożliwia łatwe montowanie akcesoriów, dzięki czemu będzie można je swobodnie wymienić. W ten sposób pokój malucha zawsze będzie gotowy na szybkie zmiany.

Drzwi do zadań specjalnychWnętrza, które są użytkowane ze szczególną intensywnością, wymagają trwałych i sprawdzonych rozwiązań. Okleina Gladstone, którą pokryte są drzwi z kolekcji Porta RESIST, oprócz wysokiej odporności na uderzenia, ścieranie i zarysowania, wiernie odwzorowuje naturalne, surowe drewno. Skrzydła sprawdzą się zarówno w miejscach o dużym natężeniu ruchu, jak i w domach, zachowując piękny wygląd przez lata.

Drzwi do zadań specjalnychMałe pomieszczenia niezauważalnie i nieinwazyjnie wkomponują się w stylizację mieszkania dzięki zastosowaniu odpowiednich drzwi. Przesuwne skrzydła Porta VERTE HOME umiejętnie ukryją wnętrze garderoby nie zajmując przy tym miejsca potrzebnego do otwarcia tradycyjnych drzwi. Będą również pasować do np. wąskiej łazienki czy domowej spiżarni, sprawiając, że nawet niewielka przestrzeń będzie wygodna w użytkowaniu. Ich niewątpliwym atutem jest także przeszklenie, które efektownie rozjaśni aranżację, odbijając wpadające do środka światło. Drzwi z przeszkleniami sprawdzą się też jako łącznik z pomieszczeniami o ograniczonym dostępie słońca, naturalnie je doświetlając.

Drzwi do zadań specjalnychDrzwi mogą być też świetnym sposobem, by optycznie powiększyć mały pokój. Tafla lustra, którą zdobią skrzydła z kolekcji Porta GRANDE, podwoi przestrzeń, a oprawa w postaci białej ramy wkomponuje się w każdą domową stylizację. Oprócz aranżacyjnego efektu „wow” takie rozwiązanie będzie też niezwykle funkcjonalne – usytuowane obok szafy duże lustro zachęci do tworzenia nowych modowych stylizacji, a przed wyjściem będzie można się w nim wygodnie przejrzeć.

 

 

źródło: Porta Okna i Drzwi

Zobacz również...

 
Parametry szkła a estetyka
 • Parametry szkła a estetyka
 • Nowoczesne i funkcjonalne drzwi do Twojego wnętrza – T-Door Elegant od firmy Budvar Centrum
 • Drzwi od środka, czyli ich konstrukcja i wypełnienie
 • Nowe rozwiązania na komfort akustyczny według PRESS GLASS
 • System przesuwny – sposób na kabinę prysznicową
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Z myślą o klientach
Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Jakość nie do przebicia - rozmowa z Grzegorzem Sołtysem, dyrektorem oddziału Vetrotech Saint Gobain
 • Elastyczność, innowacje, doskonały serwis - rozmowa z Januszem Pacudą, Dyrektorem firmy PREZ-MET
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   
  galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby    polityka prywatności

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2018 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.