oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

Gwarancja Nice tylko po wyborze licencjonowanego instalatora

Wybór odpowiedniego napędu do bramy to zadanie, które dla użytkownika może stanowić nie lada wyzwanie. Oprócz zapoznania się z fachową prasą, opisami produktów w Internecie, warto skorzystać z porad specjalisty, który nie tylko doradzi optymalny wybór, ale również zainstaluje urządzenie zgodnie z warunkami gwarancyjnymi. Zgodnie z zapowiedziami, ochronie w serwisie Nice Polska z tytułu gwarancji od początku 2017 r. podlegają zestawy automatyki Nice zamontowane wyłącznie przez licencjonowanych instalatorów.

Gwarancja Nice tylko po wyborze licencjonowanego instalatoraLicencjonowani instalatorzy to profesjonaliści, którzy przeszli szkolenie z zakresu montażu automatyki Nice, poznali normy oraz zasady bezpieczeństwa, a przede wszystkim zdali egzamin licencyjny w siedzibie Nice bądź jednym z regionalnych centrów szkoleniowych. Każdy z licencjonowanych instalatorów posiada imienną licencję, na której znajduje się jego zdjęcie oraz hologram potwierdzający autentyczność karty. – Jeśli użytkownik chce uzyskać potwierdzenie kompetencji danego instalatora, może w łatwy sposób zweryfikować jego kartę licencyjną w specjalnym panelu na naszej stronie internetowej. Warto również przed rozpoczęciem współpracy poprosić instalatora o okazanie licencji. W ten sposób użytkownik uzyskuje pewność, że automatyką zajmuje się odpowiednia osoba – zauważa Grzegorz Jakóbczyk, Dyrektor ds. Technicznych w Nice Polska.

Instalacja napędu wykonana przez licencjonowanego instalatora musi zostać także potwierdzona odpowiednim wpisem w karcie gwarancyjnej. Co więcej, po spełnieniu tych wymagań użytkownik ma możliwość cieszyć się przedłużoną o 50% gwarancją. Od stycznia 2017 r. standardowa długość gwarancji Nice na produkty zamontowane przez wykwalifikowane osoby została wydłużona aż do 3 lat. Aby uzyskać 3-letnią gwarancję, należy obowiązkowo wykonać płatny przegląd techniczny między 10 a 12 miesiącem użytkowania. Prawo wykonywania płatnych przeglądów technicznych mają wyłącznie licencjonowani instalatorzy Nice, którzy w czasie szkoleń technicznych poznali standard takiego przeglądu sugerowany przez producenta. Przegląd musi być potwierdzony odpowiednim wpisem w karcie gwarancyjnej. W dalszym ciągu istnieje możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia w postaci zakupu 5-letniej karty gwarancyjnej.

Wybór odpowiedniego napędu do bramy czasami bywa skomplikowany. W niektórych przypadkach nie wystarczy znać ciężar, długość czy rodzaj materiału, z którego wykonane jest skrzydło, ale należy wziąć pod uwagę także dodatkowe parametry, jak częstotliwość użytkowania, ekspozycja na wiatr czy potencjalne możliwości dalszego rozszerzenia systemu o nowe urządzenia. Licencjonowany instalator Nice nie tylko doradzi optymalne rozwiązanie, ale również zasugeruje późniejsze możliwości rozbudowania systemu. Być może dzisiaj na posesji znajduje się tylko jedna zautomatyzowana brama, ale w przyszłości jednym pilotem użytkownik może zarządzać przecież nie tylko bramami, ale także dodatkowo roletami, oświetleniem przydomowym czy systemem nawadniania ogrodu.

Budując przez lata bazę doświadczonych Partnerów Handlowych oraz wdrażając program licencyjny dla instalatorów, Nice może pochwalić się obecnie najwyższymi standardami obsługi serwisowej z zakresu automatyki w Polsce.

 

źródło: Nice

 
Czym się kierować przy wyborze drzwi przesuwnych
 • Czym się kierować przy wyborze drzwi przesuwnych
 • Powiększ dom, nie zmieniając jego metrażu
 • Dom zgodny z aktualnymi wymaganiami „Warunków Technicznych” dzięki Schöck Isokorb
 • Czysty zysk energii dzięki nowoczesnym technologiom
 • PVC czy drewniane – na jakie okna się zdecydować
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Kursy walut NBP

  WalutaKupnoSprzedaż
  EUR4,18624,2708
  USD3,84453,9221
  GBP4,93255,0321
  CHF3,86623,9444

  Promocja Jubileuszowa stolarki Vetrex – 20% rabat na 20-lecie
 • Promocja Jubileuszowa stolarki Vetrex – 20% rabat na 20-lecie
 • Wiosenne rabaty na stolarkę Vetrex
 • Vetrex podpowiada, jak mądre decyzje pomagają zwiększyć domowy budżet
 • Stolarka Vetrex w atrakcyjnej promocji
 • Słoneczna promocja Roto. Tegoroczne lato zapowiada się naprawdę gorąco!
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   
  galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby  

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2017 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.