oknoserwis.pl

Szukaj w serwisie:

Osłony okienne do samodzielnego montażu

W kasecie, bez kasety, żaluzje pionowe i poziome. Rodzaj rolet i żaluzji zależy od możliwości aranżacyjnych i od naszych upodobań. Aby wyposażyć okno w idealne osłony, nie potrzebujemy specjalisty, lecz kilku minut. 

Osłony okienne do samodzielnego montażu

W kasecie

 

To połączenie estetycznego wyglądu z praktycznym zastosowaniem. Zamontowana na skrzydle okna roleta w kasecie posiada tą zaletę, że na tkaninie nie osiada kurz, co jest cenione przez  alergików. W kwestii aranżacji, należy pamiętać, aby kolor osprzętu był dopasowany do barw stolarki okiennej. Rolety w kasecie z prowadnicami płaskimi oraz w kształcie U, to systemy pozwalające na pełną kontrolę promieni słonecznych. Tkanina przytrzymywana blisko szyby, nie marszczy się i nie odstaje, nawet przy uchylonym oknie. Montaż prowadnic zajmuje tylko chwilę, wystarczy przykleić je do odtłuszczonych listew przyszybowych. Podobną skutecznością cechują się rolety z prowadzeniem żyłkowym, gdzie kaseta zawieszana jest na skrzydle okna, a specjalne żyłki, podobnie jak prowadnice, stabilizują  tkaninę, utrzymując ją blisko szyby. Rolety w kasecie to absolutny komfort - wyróżnia je skuteczność i łatwość konserwacji.

Osłony okienne do samodzielnego montażu

Bez kasety

 

Rolety bez kasety mocowane bezpośrednio na skrzydle okna, za pomocą haczyków, to najtańszy sposób i jednocześnie najłatwiejszy, bo bez użycia jakichkolwiek narzędzi. To wybawienie dla wszystkich, którzy cenią sobie łatwy, szybki i samodzielny montaż. Rozwiązaniem są rolety wolnowiszące nad oknem - uniwersalne, doskonałe do każdego wnętrza.  Idealnie sprawdzą się w przypadku okien łukowych, gdzie nietypowy kształt ramy uniemożliwia montaż rolet na skrzydle okna. Do zasłonięcia okien dachowych stworzono rolety z system sprężynowym, dzięki któremu tkanina roletowa jest odpowiednio napięta i nie odstaje od skrzydła okna, chroniąc wnętrze przed dostępem promieni słonecznych.  Do kategorii rolet bez kaset należą również rolomaty (maty jutowe zamocowane na mechanizmie roletowym) i ekomaty (bazujące na najprostszym mechanizmie zwijającym matę w rulonik z dołu do góry)

- Decydując się na system pozbawiony kasety otrzymujemy ogromne możliwości aranżacyjne. Samodzielna instalacja rolety trwa kilka minut. Dzięki prostej konstrukcji możemy przesłonić okna o nietypowym kształcie. Sklep KupRolety.pl posiada własny kanał w serwisie internetowym youtube, gdzie zamieszczone są krótkie filmiki instruktażowe  - przekonuje Sławomir Witkowski, ekspert sklepu internetowego www.KupRolety.pl

Osłony okienne do samodzielnego montażu
Żaluzje pionowe

 

Żaluzje pionowe - Verticale cechuje niezwykła funkcjonalność. Najcenniejszą zaletą jest możliwość kontrolowania ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Ich konstrukcja sprawia, że doskonale nadają się zarówno do mieszkania, jak i pomieszczeń biurowych w których trzeba przysłonić duże powierzchnie wraz ze ścianą. Verticale możemy mocować zarówno do sufitu, jak i ściany na pożądanej wysokości.

 

 

Żaluzje poziome

 

 

Osłony okienne do samodzielnego montażu

 

Żaluzje aluminiowe zahaczane i przykręcane to popularna metoda na zasłonięcie okien. Ich szczelne zamknięcie gwarantuje niemal całkowite zaciemnienie, pozwala na pełną kontrolę ilości wpadającego światła. Żaluzje należy instalować za pomocą specjalnych wieszaków mocowanych bezinwazyjnie lub przykręcanych do listwy przyszybowej. Zaczep dolny sprawia, że opuszczona żaluzja przylega do uchylonego okna. Innym rozwiązaniem dla wymagających użytkowników jest żaluzja plisowana, której nowoczesna konstrukcja pozwala na przesłonięcie szyby zarówno od góry, jak i od dołu. System ten zapewnia dyskrecję i komfort. Montaż żaluzji plisowanej polega na przykręceniu małych uchwytów i zamontowaniu linek sterujących.  

Samodzielny montaż rolety lub żaluzji, to oszczędność czasu i co najważniejsze pieniędzy. Niezależnie od rodzaju okna możemy wybrać i dopasować do naszych potrzeb osłonę okienną spełniającą nasze oczekiwania. Wystarczy kilka minut, aby zamocować ją bez pomocy montażysty, korzystając jedynie z instrukcji.  

 

 

źródło: www.kuprolety.pl

Zobacz również...

 
Okna, które sprawdzą się podczas upałów
 • Okna, które sprawdzą się podczas upałów
 • Bezpieczne i innowacyjne - na co zwrócić uwagę przy wyborze okien
 • Okna przyszłości – energooszczędne i inteligentne
 • Klamki FIMET z oferty AGAS – włoski luksus we wnętrzu
 • Zrób dobre pierwsze wrażenie – drzwi AWI-Door w ofercie firmy Awilux
 • Reklama

  Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

  Z myślą o klientach
Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Z myślą o klientach Rozmowa z Andreasem Geithem, dyrektorem wykonawczym SWISSPACER
 • Konstrukcje proste jak klocki Lego – rozmowa z Mariuszem Megierem Dyrektorem Zarządzającym firmą Orgadata East Europe w Polsce i Europie Wschodniej
 • Mniejszy wysiłek, wyższa jakość – roboty przejmują produkcję rozmowa z Krzysztofem Mędralą współzałożycielem firmy Śląska Fabryka Okien KNS
 • Jakość nie do przebicia - rozmowa z Grzegorzem Sołtysem, dyrektorem oddziału Vetrotech Saint Gobain
 • Elastyczność, innowacje, doskonały serwis - rozmowa z Januszem Pacudą, Dyrektorem firmy PREZ-MET
 • Co to jest innowacja?
 • Co to jest innowacja?
 • Wysokie parametry techniczne Ponzio PE 78N – potwierdzone przez Instytut IFT w ROSENHEIM
 • Roto Room – otwarcie wzorcowego salonu stolarki
 • Program partnerski "Rekomendowane Salony Stolarki"
 • Piana montażowa Flexifoam doceniona przez Instytut Techniki Budowlanej
 • Strefa partnera:

   
   
  galerie:     panopticum     wieśniacze życie    siedziby  

  Wydawnictwo bud media
  ul. Szajnochy 14 85-738 Bydgoszcz
  Tel: 534 536 958

  Copyright 1994-2018 Oknoserwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.